Прапори країн світу, Гол на останній хвилині приніс ЦСКА нічию

25.08.2015

flagimira
Прапори країн світу

Московський футбольний клуб ЦСКА зіграв внічию (2:2) з французьким «Ліллем» у виїзному матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів. По ходу зустрічі армійці поступалися з рахунком 0:2, проте домоглися нічиєї завдяки двом голам нападника Сейду Думбіа. Свій другий м’яч Думбія провів на останній хвилині матчу.

У складі «Лілля» відзначилися Мусса Сов, який забив гол на 45-й хвилині, і Бенуа Педретті, який вразив ворота ЦСКА на 57-й хвилині. Думбія свої м’ячі провів на 72-й і 90-й хвилинах матчу.

По ходу зустрічі господарі поля мали значну перевагу. «Лілль» завдав по воротах армійців 23 удару, в той час як гравці ЦСКА били по воротах французів вісім разів. За даними сайту УЄФА, «Лілль» створив сім хороших можливостей для взяття воріт, а російська команда — тільки три.

В іншому матчі групи B, де виступають ЦСКА і «Лілль», міланський «Інтер» на своєму полі поступився турецькому «Трабзонспору» (0:1). Таким чином, після першого туру «Трабзонспор» вийшов у лідери групи.

В інших зустрічах Ліги чемпіонів, що відбулися ввечері 14 вересня, мадридський «Реал» на виїзді обіграв загребське «Динамо» (1:0), швейцарський «Базель» на своєму полі переміг румунський «Оцелул» (2:1), а німецька «Баварія» на виїзді взяла гору над іспанським «Вільярреалом» (2:0). Матчі «Манчестер Сіті» — «Наполі» (1:1), «Бенфіка» — «Манчестер Юнайтед» (1:1) і «Аякс» — «Ліон» (0:0) завершилися внічию.

Короткий опис статті: прапори країн Московський футбольний клуб ЦСКА зіграв внічию (2:2) з французьким

Джерело: Прапори країн світу — Гол на останній хвилині приніс ЦСКА нічию в матчі з «Ліллем»